Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша

МенюМеню

Рейтингові списки абітурієнтів

На основі базової середньої освіти 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ екз.

листка

Конкурсний бал

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

СКУЛЬПТУРА КАМЕНЯР

1.      

Шевченко Софія Георгіївна

91

24,2

2.      

Візінський Данило Миколайович

123

22,3

3.      

Ткаченко Данило Ігорович

138

20,0

СКУЛЬПТУРА  ВИКОНАВЕЦЬ

1.      

Немйо Анна Олександрівна

101

31,9

2.      

Прихода Орест Юрійович

131

24,3

3.      

Прокопчук Андрій Олександрович

107

22,9

4.      

Оробець Християн-Корнелій Степанович

45

20,6

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС

1.      

Яремчук Валерія Олегівна

51

30,9

2.      

Трошина Катерина Олексіївна

119

30,5

3.      

Зиза Анастасія Андріївна

3

30,1

4.      

Риндзак Михайло Романович

66

29,8

5.      

Дмитерчук Анна Петрівна

15

28,7

6.      

Наурі Лука- Аднан Назарович

141

28,4

7.      

Будинчук Яна Сергіївна

137

28,0

8.      

Герцюк Тетяна Михайлівна

75

28,0

9.      

Романів Олеся Олегівна

35

27,9

10.  

Брикайло Адріана Юріївна

9

27,3

11.  

Кондратюк Діана Віталіївна

42

26,0

12.  

Ярчак Анастасія Ярославівна

122

25,0

13.  

Штаюра Анна Юріївна

109

24,7

14.  

Бондарук Аліна Сергіївна

134

24,3

15.  

Яськів Софія Володимирівна

41

24,2

16.  

Рогачевська Анастасія Віталіївна

98

23,8

17.  

Зінько Роксолана Ярославівна

113

22,5

18.  

Іваницька Вероніка Віталіївна

153

22,4

19.  

Занюк Дарина Олександрівна

55

18,2

РЕСТАВРАЦІЯ ТВОРІВ ЖИВОПИСУ

1.      

Сорока Катерина Романівна

84

29,8

2.      

Васиян Захар Орестович

22

29,0

3.      

Вротняк Ірина Мареківна

44

28,3

4.      

Макар Марта Ростиславівна

19

28,1

5.      

Стисло Юрій Юрійович

7

27,1

6.      

Розіна Лоліта Олександрівна

12

26,1

7.      

Домащук Єлизавета Олександрівна

32

25,4

8.      

Кіцила Лідія Русланівна

124

24,6

9.      

Василик Марта Ярославівна

104

23,3

10.  

Філатова Лілія Костянтинівна

126

21,8

11.  

Немет Олександр Петрович

118

19,0

РЕСТАВРАЦІЯ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ЖИВОПИСУ

1.      

Білянський Назарій Ярославович

130

27,9

2.      

Романик Ярина Андріївна

65

26,5

3.      

Помаранська Валерія Дмитрівна

110

26,3

4.      

Ауліх Рената Марківна

43

26,0

5.      

Коркішко Анастасія Володимирівна

114

24,4

6.      

Костирко Вікторія Анатоліївна

151

23,8

7.      

Патій Діана Миколаївна

120

23,5

8.      

Козак Соломія-Іванна Володимирівна

111

22,5

9.      

Турченюк Анастасія Олегівна

147

20,9

ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

1.      

Богдан Діана Юліанівна

103

30,8

2.      

Киянка Анна Вікторівна

102

29,7

3.      

Бондар Альбіна Володимирівна

157

29,2

4.      

Чікало Ярина Ростиславівна

63

28,6

5.      

Лущик Лілія Орестівна

83

26,2

6.      

Кунанець Соломія Ярославівна

11

25,0

7.      

Герасименко Дар’я Генадіївна

14

24,0

8.      

Босак Марта Тарасівна

95

23,8

9.      

Савчин Анастасія Андріївна

106

22,1

10.  

Слободян Анна-Килина Ігорівна

132

21,7

11.  

Сукач Марія-Софія Богданівна

5

20,7

ХУДОЖНІЙ МЕТАЛ

1.      

Філіповська Божена Максимівна

96

30,6

2.      

Стасюк Ангеліна Вадимівна

60

28,3

3.      

Філевич Лука-Юрій Ярославович

87

26,0

4.      

Трач Андрій Ярославович

142

23,6

5.      

Морозова Марія Тимурівна

62

20,7

6.      

Бордун Максим Несторович

129

20,1

7.      

Мигаль Ярослав Миколайович

31

19,8

8.      

Мартиняк Марко Ігорович

70

15,8

ХУДОЖНЄ ДЕРЕВО

1.      

Ільків Данило Андрійович

2

19,2- КВОТА1

2.      

Стельмах Максим Денисович

117

28,7

3.      

Гаєвишин Остап Юрійович

108

23,1

4.      

Лозінський Юрій Ростиславович

88

22,1

5.      

Стороженко Ростислав Сергійович

38

21,9

6.      

Томащук Артем Ігорович

73

20,6

7.      

Хомишин Дмитро Романович

40

19,8

8.      

Осип Петро Петрович

1

18,2

9.      

Лотоцький Олександр Мирославович

54

16,9

ХУДОЖНЄ ТКАЦТВО

1.      

Асанова Соломія Андріївна

23

30,9

2.      

Кушнір Каріна Олександрівна

76

30,3

3.      

Барабаш Анна Андріївна

24

29,1

4.      

Шаршаткін Ярина Андріївна

79

26,6

5.      

Шабельник Діана-Анастасія Вікторівна

112

26,5

6.      

Патрій Анастасія Іванівна

127

26,3

7.      

Івашків Оксана Андріївна

125

25,7

8.      

Матющенко Анастасія Олександрівна

155

25,5

9.      

Порада Тамара Павлівна

8

23,1

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

1.      

Єршова Євгенія Геннадіївна

116

33,1

2.      

Гнатів Аліна Володимирівна

128

31,6

3.      

Надворецька Ірина Павлівна

71

30,3

4.      

Гризлюк Юстина Ігорівна

90

28,7

5.      

Цупик Софія Михайлівна

81

27,8

6.      

Руда Юлія Романівна

77

27,6

7.      

Войтович Дарина Вікторівна

48

27,3

8.      

Ільченко Уляна Володимирівна

47

26,9

9.      

Рись Тетяна Степанівна

78

26,7

10.  

Ліщинська Вероніка Антонівна

10

26,5

11.  

Смирнова Анастасія Анатоліївна

74

26,2

12.  

Губа Вікторія Сергіївна

85

25,8

13.  

Дзібій Анастасія Олегівна

80

25,4

14.  

Білинська Каріна Євгенівна

36

24,9

15.  

Іванова Анастасія Дмитрівна

26

24,3

16.  

Шмигер Василина-Юлія Андріївна

28

23,7

17.  

Карпишин Вікторія Русланівна

53

23,3

18.  

Дилігурська Леся Вікторівна

17

22,3

19.  

Хвень Михайло Павлович

39

22,3

20.  

Волівендер Анна Андріївна

148

19,8

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

1.      

Принада Катерина Орестівна

115

32,9

2.      

Біла Тетяна Андріївна

64

32,6

3.      

Загорбенська Анна Володимирівна

33

30,6

4.      

Митко Марта В’ячеславівна

20

29,8

5.      

Легка Василина Олегівна

30

29,3

6.      

Барвиш Ірина Ігорівна

145

29,2

7.      

Огороднік Олександра Миколаївна

133

29,0

8.      

Радзіховська Марія-Стефанія Олегівна

94

28,5

9.      

Загартовська Юстина Максимівна

92

28,2

10.  

Курань Мар’ян Романович

16

27,5

11.  

Якимчук Уляна Любомирівна

93

27,2

12.  

Маліченко Катерина Юріївна

86

26,4

13.  

Коренчук Іван Олегович

97

26,2

14.  

Гординяк Юлія Ігорівна

135

25,0

15.  

Климець Олена Володимирівна

6

23,5

16.  

Шепель Іван Вікторович

61

23,5

17.  

Крупа Софія Андріївна

25

23,1

18.  

Ахсарова Анастасія Дмитрівна

4

23,0

19.  

Вітязь Лілія Сергіївна

69

20,5

ВИШИВКА І МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ

1.      

Вишневецька Діана Андріївна

21

29,6

2.      

Ужела Марія Богданівна

82

29,3

3.      

Гнат Ілона Романівна

29

28,9

4.      

Гриньків Соломія Олегівна

34

28,6

5.      

Зубик Катерина Володимирівна

52

28,6

6.      

Латишонок Поліна Феліксівна

50

28,2

7.      

Юркевич Софія Юріївна

146

26,2

8.      

Степаненко Марія Денисівна

72

24,6

9.      

Крушинська Анастасія Андріївна

100

24,1

10.  

Гашин Марта Віталіївна

57

24,0

11.  

Лозинська Агнеса Андріївна

158

22,9

12.  

Сліпак Христина Олегівна

46

20,9

13.  

Ткаченко Максим Ігорович

144

19,1

14.  

Короташ Неоніла Олегівна

89

18,5

На основі Повної середньої освіти

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ екзаменаційного

Конкурсний бал

 

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

СКУЛЬПТОР ВИКОНАВЕЦЬ

1.     

Зайцева Анна Андріївна

121

442 – 20,2

РЕСТАВРАЦІЯ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ЖИВОПИСУ

1.     

Кіцинюк Анастасія Тарасівна

154

486 – 24,6

ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

1.     

Паньків Тетяна Василівна

105

490 – 25,1

ДАС

1.     

Мазуркевич Назар Анатолійович

27

459 – 21,8

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

1.     

Соломченко Магдалена Кая

59

507 – 27,9

2.     

Такій Гліб Євгенович

136

440 – 20,1