Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша

МенюМеню

Список абітурієнтів рекомендованих на бюджетну форму навчання

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ екз.

листка

Конкурсний бал

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

СКУЛЬПТУРА КАМЕНЯР

1.      

Шевченко Софія Георгіївна

91

24,2

2.      

Візінський Данило Миколайович

123

22,3

3.      

Ткаченко Данило Ігорович

138

20,0

СКУЛЬПТУРА  ВИКОНАВЕЦЬ

1.      

Немйо Анна Олександрівна

101

31,9

2.      

Прихода Орест Юрійович

131

24,3

3.      

Прокопчук Андрій Олександрович

107

22,9

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС

1.      

Яремчук Валерія Олегівна

51

30,9

2.      

Трошина Катерина Олексіївна

119

30,5

3.      

Зиза Анастасія Андріївна

3

30,1

4.      

Риндзак Михайло Романович

66

29,8

5.      

Дмитерчук Анна Петрівна

15

28,7

6.      

Наурі Лука- Аднан Назарович

141

28,4

РЕСТАВРАЦІЯ ТВОРІВ ЖИВОПИСУ

1.      

Сорока Катерина Романівна

84

29,8

2.      

Васиян Захар Орестович

22

29,0

3.      

Вротняк Ірина Мареківна

44

28,3

РЕСТАВРАЦІЯ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ЖИВОПИСУ

1.      

Білянський Назарій Ярославович

130

27,9

2.      

Романик Ярина Андріївна

65

26,5

3.      

Помаранська Валерія Дмитрівна

110

26,3

ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

1.      

Богдан Діана Юліанівна

103

30,8

2.      

Киянка Анна Вікторівна

102

29,7

3.      

Бондар Альбіна Володимирівна

157

29,2

4.      

Чікало Ярина Ростиславівна

63

28,6

5.      

Лущик Лілія Орестівна

83

26,2

6.      

Кунанець Соломія Ярославівна

11

25,0

ХУДОЖНІЙ МЕТАЛ

1.      

Філіповська Божена Максимівна

96

30,6

2.      

Стасюк Ангеліна Вадимівна

60

28,3

3.      

Філевич Лука-Юрій Ярославович

87

26,0

4.      

Трач Андрій Ярославович

142

23,6

5.      

Морозова Марія Тимурівна

62

20,7

6.      

Бордун Максим Несторович

129

20,1

ХУДОЖНЄ ДЕРЕВО

1.      

Ільків Данило Андрійович

2

19,2- КВОТА1

2.      

Стельмах Максим Денисович

117

28,7

3.      

Гаєвишин Остап Юрійович

108

23,1

4.      

Лозінський Юрій Ростиславович

88

22,1

5.      

Стороженко Ростислав Сергійович

38

21,9

6.      

Томащук Артем Ігорович

73

20,6

ХУДОЖНЄ ТКАЦТВО

1.      

Асанова Соломія Андріївна

23

30,9

2.      

Кушнір Каріна Олександрівна

76

30,3

3.      

Барабаш Анна Андріївна

24

29,1

4.      

Шаршаткін Ярина Андріївна

79

26,6

5.      

Шабельник Діана-Анастасія Вікторівна

112

26,5

6.      

Патрій Анастасія Іванівна

127

26,3

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

1.      

Єршова Євгенія Геннадіївна

116

33,1

2.      

Гнатів Аліна Володимирівна

128

31,6

3.      

Надворецька Ірина Павлівна

71

30,3

4.      

Гризлюк Юстина Ігорівна

90

28,7

5.      

Цупик Софія Михайлівна

81

27,8

6.      

Руда Юлія Романівна

77

27,6

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

1.      

Принада Катерина Орестівна

115

32,9

2.      

Біла Тетяна Андріївна

64

32,6

3.      

Загорбенська Анна Володимирівна

33

30,6

4.      

Митко Марта В’ячеславівна

20

29,8

5.      

Легка Василина Олегівна

30

29,3

6.      

Барвиш Ірина Ігорівна

145

29,2

ВИШИВКА І МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ

1.      

Вишневецька Діана Андріївна

21

29,6

2.      

Ужела Марія Богданівна

82

29,3

3.      

Гнат Ілона Романівна

29

28,9

4.      

Гриньків Соломія Олегівна

34

28,6

5.      

Зубик Катерина Володимирівна

52

28,6

6.      

Латишонок Поліна Феліксівна

50

28,2