Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша

МенюМеню

Список Абітурієнтів Рекомендованих на Контрактну Форму Навчання

Список Абітурієнтів Рекомендованих на Контрактну Форму Навчання

Згідно рішення Приймальної комісії КЗ ЛОР ЛКДУМ ім. І. Труша: Протокол №4 від 27.07.2018

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ екз.

листка

Конкурсний бал

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

СКУЛЬПТУРА КАМЕНЯР

1.      

Домащук Єлизавета Олексіївна

25,4

2.      

Штаюра Анна Юріївна

24,7

СКУЛЬПТУРА ВИКОНАВЕЦЬ

1.      

Оробець Християн-Корнелій Степанович

45

20,6

2.      

Зайцева Анна Андріївна

121

442-20,2

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС

1.      

Будинчук Яна Сергіївна

137

28

2.      

Герцюк Тетяна Михайлівна

75

28

3.      

Романів Олеся Олегівна

35

27,9

4.      

Брикайло Адріана Юріївна

9

27,3

РЕСТАВРАЦІЯ ТВОРІВ ЖИВОПИСУ

1.      

Макар Марта Ростиславівна

19

28,1

2.      

Стисло Юрій Юрійович

7

27,1

РЕСТАВРАЦІЯ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ЖИВОПИСУ

1.      

Ауліх Рената Марківна

43

26

2.      

Коркішко Анастасія Володимирівна

114

24,4

ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

1.      

Паньків Тетяна Василівна

105

490 – 25,1

2.      

Герасименко Дар`я Генадіївна

14

24

ХУДОЖНІЙ МЕТАЛ

1.      

Мигаль Ярослав Миколайович

31

19,8

ХУДОЖНЄ ДЕРЕВО

1.      

Хомишин Дмитро Романович

40

19,8

ХУДОЖНЄ ТКАЦТВО

1.      

Івашків Оксана Андріївна

125

25,7

2.      

Матющенко Анастасія Олександрівна

155

25,5

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

1.      

Войтович Дарина Вікторівна

48

27,3

2.      

Ільченко Уляна Володимирівна

47

26,9

3.      

Рись Тетяна Степанівна

78

26,7

4.      

Ліщинська Вероніка Антонівна

10

26,5

5.      

Ільченко Уляна Володимирівна

74

26,2

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

1.      

Огороднік Олександра Миколаївна

133

29

2.      

Радзіховська Марія-Стефанія Олегівна

94

28,5

3.      

Загартовська Юстина Максимівна

92

28,2

4.      

Соломченко Магдалена Кая

59

507 – 27,9

5.      

Курань Мар`ян Романович

16

27,5

ВИШИВКА І МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ

1.      

Юркевич Софія Юріївна

146

26,2

2.      

Степаненко Марія Денисівна

72

24,6