Menu

Організація навчання

Шановні викладачі та студенти коледжу!

Навчальний 2020-2021 рік у Львівському фаховому коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. І. Труша розпочинається 1-го вересня за змішаною формою навчання (очно та дистанційно). 

Для планування навчального процесу повідомляємо, що:

  • Навчання для студентів 1-их курсів розпочинається з 1-го вересня згідно розкладу в очному режимі в аудиторіях коледжу з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм. 1-го вересня усіх студентів-першокурсників перед входом до коледжу будуть зустрічати куратори та координуватимуть подальше розміщення в аудиторіях.  
  • Навчання для студентів 2-их курсів розпочинається за змішаною формою навчання з 2-го вересня: теоретичні дисципліни загальноосвітнього та професійного  спрямування відбуватимуться  дистанційно на створеній на сайті коледжу  платформі дистанційного навчання (MOODLE). Навчальні дисципліни професійної підготовки, а саме рисунок, живопис, ліплення, композиція, профмайстерність, будуть проводитись очно згідно розкладу в аудиторіях коледжу з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм у групах не більше 10-ти студентів.    
  • Навчання для студентів 3-их курсів розпочинається за змішаною формою навчання з 3-го вересня:  теоретичні дисципліни загальноосвітнього та професійного  спрямування відбуватимуться  дистанційно на створеній на сайті коледжу  платформі дистанційного навчання (MOODLE). Навчальні дисципліни професійної підготовки, а саме рисунок, живопис, ліплення, композиція, профмайстерність, будуть проводитись очно згідно розкладу в аудиторіях коледжу з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм у групах не більше 10-ти студентів.    
  • Навчання для студентів 4-их курсів розпочинається за змішаною формою навчання з 4-го вересня:  теоретичні дисципліни загальноосвітнього та професійного  спрямування відбуватимуться  дистанційно на створеній на сайті коледжу  платформі дистанційного навчання (MOODLE). Навчальні дисципліни професійної підготовки, а саме рисунок, живопис, ліплення, композиція, профмайстерність, будуть проводитись очно згідно розкладу в аудиторіях коледжу з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм у групах не більше 10-ти студентів.    
  • Навчання для студентів 5-их і 6-их курсів розпочинається за змішаною формою навчання з 6-го вересня:  теоретичні дисципліни загальноосвітнього та професійного  спрямування відбуватимуться  дистанційно на створеній на сайті коледжу  платформі дистанційного навчання (MOODLE). Навчальні дисципліни професійної підготовки, а саме рисунок, живопис, ліплення, композиція, профмайстерність будуть проводитись очно згідно розкладу в аудиторіях коледжу з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм у групах не більше 10-ти студентів. 

Доводимо до Вашого відома, що навчальний корпус забезпечений усіма засобами захисту. Просимо студенів, які будуть допущені до аудиторних занять дотримуватись усіх санітарно-епідеміологічних норм, приходити до коледжу у засобах індивідуального захисту.  Рух студентів по коледжу обмежений.

Допуск до занять здійснюватиметься після проведення термометрії безконтактним термометром медичним працівником коледжу, тому просимо прибувати до коледжу завчасно, щоб не спізнюватися на заняття. 

Розклад занять розміщено на сайті коледжу та на платформі дистанційного навчання коледжу. Початок занять щоденно о 09.00 год.

Просимо звернути Вашу увагу, що втілення наших планів можливе лише за умови дотримання карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу, як під час занять, на перервах, а також поза стінами навчального закладу. 

Просимо всіх викладачів та студентів віднестися з розумінням до вимушених нововведень, щоб старт навчального року відбувся у максимально комфортних та безпечних  умовах.

Дякуємо за підтримку! Бережіть себе і будьте здорові!

 

                                                                                              Адміністрація коледжу

 

artcollege.lviv.ua