Menu

Розподіл абітурієнтів по групах

Номер групи Дата, година іспиту ПІБ Відділ на який поступають
1 1 14.07.-15.07
9:00
Блінова Поліна ХК
2 Кубицький Максим Вікторович ДАС
3 Цибак Марта Володимирівна ГД
4 Порецька Варвара Віталіївна ЮВМ
5 Вольська Марта Володимирівна ДАС
6 2 14.07.-15.07
9:00
Приставський Максим Романович ХВД
7 Імшенецька Андріана Вадимівна ХР
8 Козак Яна Володимирівна ГД
9 Дмитроца Юлія Андріївна ХР
10 Костарєва Анна Володимирівна РМЖ
11 3 14.07.-15.07
9:30
Зайченко Софія Станіславівна ХР
12 Залевська Вероніка Миколаївна ГД
13 Почеква Софія Андріївна ДАС
14 Чорномаз Вікторія Петрівна ДАС
15 Суранович Анастасія Олегівна РСЖ
16 4 14.07.-15.07
9:30
Копина Христина Андріївна ДАС
17 Кичма Софія Юріївна ХТ
18 Верхола Христина Юріївна ХТ
19 Волошенко Юлія Вікторівна ЮВМ
20 Побережнюк Гліб Мирославович ХВД
21 5 14.07.-15.07
10:00
Дмитерчук Наталія Петрівна ХР
22 Гаркуша Олександр Іванович ДАС
23 Дмитрів Наталія Василівна ГД
24 Даляк Соломія Тарасівна ГД
25 Мануйлик Христина Сергіївна ГД
26 6 14.07.-15.07
10:00
Кукуш Соломія Валеріївна ГД
27 Заріцька Вероніка Євгенівна ГД
28 Безпальок Квітослава Олегівна ГД
29 Дарморіз Соломія Володимирівна ХР
30 Павлюк Ірина Ігорівна ХР
31 7 14.07.-15.07
10:30
Оконченко Максим-Тимур Ігорович Ск
32 Коваль Вікторія Василівна ВМО
33 Карплюк Лада-Марія Тарасівна РСЖ
34 Кислов Максим Анатолійович ЮВМ
35 Ільчук Наталія Михайлівна ДАС
36 8 14.07.-15.07
10:30
Бирук Ірина Ярославівна ДАС
37 Мамчук Божена Миколаївна ЮВМ
38 Ганчук Квітослава Ігорівна ДАС
39 Соболєва Дарина Володимирівна ГД
40 Яцків Андрій-Іван Володимирович ГД
41 9 14.07.-15.07
11:00
Германович Вікторія Святославівна ДАС
42 Опир Дзвенислава Тарасівна ХТ
43 Попитак Аліна Володимирівна ДАС
44 Пуницька Ангеліна Володимирівна ЮВМ
45 Калат Станіслав Сергійович ХВД
46 10 14.07.-15.07
11:00
Смик Данило Іванович ДАС
47 Гавюк Анастасія Назарівна ХК
48 Стельмах Софія Денисівна ХК
49 Кубарич Анна Михайлівна Ск
50 Пелех Ярина Богданівна ДАС
51 11 14.07.-15.07
11:30
Федів Софія Богданівна ГД
52 Черепака Ярослав Олегович ХВД
53 Шпуляр Вікторія Андріївна ДАС
54 Мазур Наталія-Аделіна Віталіївна ХР
55 Малітовська Віра Валеріївна ВМО
56 12 14.07.-15.07
11:30
Дручок Анастасія Андріївна ВМО
57 Біньковський Богдан Ігорович ХВМ
58 Ткачук Анастасія Андріївна ВМО
59 Смажила Катерна Орестівна РСЖ
60 Гудзь Наталія Олександрівна ГД
61 13 14.07.-15.07
12:00
Сольська Юлія Віталіївна ДАС
62 Бурбела Каріна Володимирівна ВМО
63 Данилюк Андрій Олександрович ХВД
64 Анклевич Андріана Андріївна ЮВМ
65 Латишива Мар’яна Юріївна РСЖ
66 14 14.07.-15.07
12:00
Овсюк Аліна Віталіївна ДАС
67 Чериба Софія Богданівна ВМО
68 Юськів Богдан Андрійович ДАС
69 Мудра Софія Володимирівна ДАС
70 Сипняк Соломія Петрівна ХР
71 15 14.07.-15.07
12:30
Зубек Вікторія Юріївна РМЖ
72 Трикоз Анастасія Миколаївна РСЖ
73 Романик Кароліна Романівна ГД
74 Юр Діана Мар’янівна РМЖ
75 Янів Яна Михайлівна ХТ
76 16 14.07.-15.07
12:30
Копельчак Марія Юріївна ГД
77 Клебан Катерина Романівна РМЖ
78 Нагірний Данило Богданович РМЖ
79 Побережний Ілля Павлович ХВМ
80 Павлик Юстина Петрівна Ск
artcollege.lviv.ua