Роз`яснення до порядку замовлення документів про освіту

Роз`яснення до порядку замовлення документів про освіту

Порядок замовлення документів про вищу освіту передбачає формування замовлення в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО)*.

Обов`язковими для замовлення є ідентифікаційний номер випускника та наявність паспорта при досягненні 16-ти річного віку.

У документах про вищу освіту (науковий ступінь) державного зразка та додатках до них, академічній довідці прізвище та ім’я громадянина України пишеться за зразком запису в паспорті громадянина України.

Написання прізвища та імені громадянина України англійською мовою має бути узгоджене з випускником до моменту замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту в ЄДЕБО.

Для студентів, які успішно завершать відповідний курс навчання буде здійснюватися замовлення наступних документів про освіту:

2 курс – атестати

4 курс – дипломи молодшого спеціаліста

6 курс – дипломи бакалавра

 

*Єдина державна електронна база з питань освіти (ЄДЕБО) – автоматизована
система накопичення, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо закладів, які надають освітні послуги в Україні. У ЄДЕБО поєднані реєстри документів про освіту, студентських і учнівських квитків, дані сертифікатів Українського центру якості освіти. 

artcollege.lviv.ua